top of page

מה תרצו לנקות?

ניקוי ספות בבית הלקוח

ספות הן רהיט חיוני בהרבה משקי בית, והן עלולות להתלכלך ולהכתים עם הזמן. אמנם יש הרבה שיטות עשה זאת בעצמך לנקות את הספה שלך עם חומר ניקוי כאלה ואחרים, אבל זה יכול להיות מאתגר להשיג תוצאות מקצועיות ללא הציוד והמומחיות הנכונים. כאן נכנסים לתמונה שירותי ניקוי הספות של 'קוויקלין'!

שירותי ניקיון ספות

שירותי ניקיון ספות מקצועיים משתמשים בציוד מיוחד ובפתרונות ניקוי כדי להסיר לכלוך, כתמים וריחות מהספה שלך, ולהשאיר אותה במראה ובריח רענן. הנה כמה יתרונות של שכירת שירות מקצועי לניקוי ספות:

  • מאריך את חיי הספה שלך: ניקיון ספות מקצועי יכול לעזור להאריך את חיי הספה שלך על ידי הסרת לכלוך ופסולת שעלולים לגרום לבלאי מוקדם. זה יכול לחסוך לך כסף בטווח הארוך על ידי דחיית הצורך בהחלפת הספה שלך.

 

  • חוסך זמן: ניקוי ספה יכול להיות משימה שלוקחת זמן, במיוחד אם אין לך את הכלים או המומחיות הנכונים. שכירת שירות ניקוי הספות בבית יכול לחסוך לך זמן ואנרגיה, ולאפשר לך להתמקד במשימות חשובות אחרות.

 

  • משפר את איכות האוויר: ספות יכולות להכיל אבק, אבקה ואלרגנים אחרים שיכולים להשפיע על איכות האוויר בתוך הבית. שירותי ניקיון מקצועיים יכולים להסיר אלרגנים אלו, ולשפר את איכות האוויר בביתכם.

 

  • מסיר כתמים קשים: לשירותי ניקיון ספות מקצועיים יש את המומחיות והכלים להסרת כתמים קשים ששיטות עשה זאת בעצמך אולי לא יצליחו להתמודד. זה יכול לעזור להחזיר את הספה שלך למראה המקורי שלה.


שכירת שירות ניקיון ספות מקצועי מחברתנו יכולה לספק יתרונות רבים, ביניהם הארכת חיי הספה, חסכון בזמן, שיפור איכות האוויר בתוך הבית והסרת כתמים קשים. אם הספה שלך זקוקה לניקוי עמוק, שקול לשכור שירות ניקיון ספות מקצועי לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

ניקוי ספות
ניקוי ספות

ניקוי ספה נעשה בדרך כלל בבית הלקוח, ומחיר הניקוי מתבסס בעיקר על מספר המושבים בספה. ישנן חברות ניקיון שיתנו לכם מחיר קבוע לסט ספות (ספה דו-מושבית + ספה תלת-מושבית), אך בסופו של דבר, המחירים לניקוי ספות משתנים לפי גודל הסלון כולו או לפי מספר המושבים.

המילה "מושב" יכולה לגרום לבלבול, כיוון שאין זהו בהכרח מספר הכריות בספה. לפי מומחי הניקוי, אורכו של "מושב" הוא 60 ס"מ. כלומר, ספה דו-מושבית סטנדרטית באורך 160 ס"מ עם שתי כריות ישיבה מכילה 2.5 מושבים. במקרה של ספה פינתית או ספה ריש ארוכה מהרגיל, המכילה מספר גדול יותר של מושבים, רוב מספקי הניקוי מעטים את המחיר כדי שהסכום הכולל לא יהיה יקר מדי.

בנוסף, ישנם ספקים שמעלים מעט את מחיר ניקוי הספות לספות שבהן ניתן להוציא את הכריות, בניגוד לספות עם כריות קבועות שאין אפשרות להוציאן. מכיוון שבמהלך השנים הכריות נוטות להיות נקיות מצידן החיצוני, בעל מקצוע יכול לנקות את שני צדדי הכרית במקום צד אחד בלבד.

אנו בקוויקלין מציעים שירותי ניקוי ספות בכל איזור המרכז. עבורנו איכות השירות זה הכל:

 

  • זמינות גבוהה: ניתן להזמין שירות מהיום למחר!

  • צוותי ניקוי מקצועי ומיומן

  • הדגמה חינם ללא התחייבות

  • אחריות מלאה!

  • הסרת כל סוגי הכתמים!

  • השירות שלנו כולל חיטוי מקצועי לספה!

בהשוואה שנעשתה בין ניקוי של ספות עור לניקוי של ספות בד, נוכח כי הניקוי של ספות בד הוא פשוט וקל להרבה אנשים. מן הסתם, ספות עור הן יקרות מאוד ולכן נעשים מאמצים רבים יותר כדי לשמור עליהן ולנקות אותן כראוי.

המציאות היא שאפילו כשיש לכם בבית חומרי ניקוי ייעודיים לניקוי של ספות עור יוקרתיות, המותאמים בדיוק לסוג העור ממנו נוצרה הספה שלכם, אתם עדיין צריכים להיות מודעים לעובדה כי בחלק הפנימי של הריפוד מצטברים חיידקים, מזהמים שונים ולכלוך באופן כללי. חומר ניקוי ביתי רגיל לא יכול להתמודד ולפתור את הסוגיה הזו.

לשם כך, כדי להבטיח תחזוקה מקצועית לספת העור שלכם, ולהגן עליה מפני נזקים לריפוד וכן לוודא שהיא מאובטחת ונקייה באופן מוחלט, בחלקה הפנימי כמו גם בחלקה החיצוני – חשוב מאוד להיעזר באנשי מקצוע, לפחות פעם בחצי שנה - חברת ניקוי של ספות מקצועית.

אם אתם רוצים להתרשם ולראות במו עיניכם איך הספה שלכם יכולה להראות כשהיא באמת נקיה, אנחנו כאן לרשותכם. אל תהססו להתקשר ולקבוע תור עוד היום!

ניקוי ספות

סיפורי הצלחה

Obtuvo 5 de 5 estrellas.
5.0 | 1 calificación
Add a rating
Invitado
16 jul 2023
תשובה נבחרת
Obtuvo 5 de 5 estrellas.

האמת שלא ידעתי שאתם קיימים, עד שראיתי פרסום שלכם בפייסבוק והחלטתי לבדוק אתכם, ואני מאושרת עד הגג שעשיתי זאת!!! אתם פשוט 100, לא פחות מזה! איך שניקיתם את הספה שלי, בחיים שלי לא הצלחתי לנקות אותה ככה בעצמי. זו הספה שאני הכי אוהבת בבית, ספת עור, וכמו שכתבתם באתר שלכם - צריך לטפל בספה כזו אחרת לגמרי, ואתם עשיתם את זה בשיטות שלא ראיתי מעולם - מקצועיים אמיתיים. תודה רבה רבה לכם, ובוודאות אני אמשיך להזמין אתכם אלי!

- חנה רוטמן, ראשון לציון

אהבתי
bottom of page